ليگ IoT کشور

ليگ IoT کشور

مرکز نوآوری اینترنت اشیاء (آیوتیک)، لیگ IOT ایران را باهدف شناسایی تیم‌های توانمند شهرستانی در حوزه هوشمندسازی و ارایه خدمات مبتنی بر اینترنت اشیاء (IOT) برگزار می‌نماید.

 برای آماده‌سازی تیم‌ها و ایجاد زمینه دانشی و اطلاعاتی مناسب درباره موضوعات مورد رقابت میان تیم‌ها، یک پیش رویداد قبل از برگزاری مسابقه طراحی شده که در آن مباحث کلیدی مربوط به ۴ موضوع اصلی لیگ (بهینه‌سازی مصرف انرژی، شهر هوشمند، خانه هوشمند و هوشمندسازی حمل‌و‌نقل)، به ثبت نام ‌کنندگان ارایه خواهد شد.

علاقه مندان برای حضور در این رویداد ملی، می توانند طبق زمان بندی برنامه لیگ هر منطقه، ثبت نام نموده و رزومه‌های خود را ارسال نمایند. تا پس از بررسی اولیه برای حضور در پیش‌رویداد منطقه خود دعوت شوند.

پس از برگزاری پیش‌رویداد و مشخص‌شدن موضوعات مورد علاقه هر تیم، تیم‌ها فرصت خواهند داشت که با هم‌تیمی‌های خود روی ایده انتخابی خود کار کنند و پرزنت اولیه خود را آماده نمایند. طی این بازه زمانی، مربیان با تیم‌ها در ارتباط خواهند بود و راهنمایی‌های لازم به تیم‌ها ارایه خواهد شد.

در نهایت تیم‌ها در روز مسابقه در حضور داوران منطقه‌ای، طرح خود را ارایه خواهند کرد و نتایج نهایی، اعلام خواهد شد.

تیم‌هایی که موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند، علاوه بر دریافت جایزه اولیه لیگ، به مسابقه نهایی لیگ راه خواهند یافت. در مسابقه نهایی که بهمن‌ماه سال جاری در تهران و با حضور داوران و سرمایه‌گذاران بزرگتر برگزار خواهد شد، برگزیدگان اول تا سوم هر منطقه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

ثبت نام

برنامه زمانی لیگ:

ليگ شمال غرب کشور: ۲۳ و ۲۴ آبان‌ماه- تبریز، همزمان با رویداد ربع رشیدی

برگزار شد

ليگ غرب کشور: پيش رويداد: ۹ آذرماه-روز مسابقه: ۲۳ آذرماه-دانشگاه بوعلي سينا

لينک ثبت نام در ايوند: https://evnd.co/QgNqT

 لیگ جنوب کشور: پیش رویداد ۴ دي‌ماه- روز مسابقه:۱۴ دي‌ماه

لینک ثبت نام در ایونت باکس شیراز: https://www.eventbox.ir/dashboard

لینک ثبت نام در ایوند: https://evnd.co/KyLpc

ليگ شرق کشور: پيش‌رويداد:۱۱ دي‌ماه- روز مسابقه ۲۱ دي‌ماه

لینک ثبت نام در ایوند: https://evnd.co/zGQVU

ليگ شمال و مرکز کشور: پيش‌رويداد:۱۴ بهمن ماه- روز مسابقه ۲۴ بهمن ماه

لینک ثبت نام در ایوند: https://evnd.co/WdNdQ