پارس‌نت

پارس‌نت

شرکت پارس نت (سهامی خاص) تحت نام تجاری فناوران ارتباطات پیشرو پارس نت در سال ۱۳۹۵ توسط هلدینگ شرکتهای پارس آنلاین با هدف فعالیت در زمینه اینترنت اشیاء تاسیس گردید. سهامداران این شرکت به عنوان پیشروان موفق بسیاری از فناوری های وارد شده به کشور شناخته شده اند. گروه شرکت های پارس آنلاین تاکنون موفق به ورود فناوری، توسعه شبکه و ارائه خدمات در حوزه های ADSL، … شده است.

 

همکاری پارس نت و Sigfox

شرکت فناوران پیشرو پارس نت به عنوان یکی از اپراتورهای شبکه Sigfox در دنیا، نماینده انحصاری این شرکت در  ایران شروع به فعالیت نموده و زیرساخت اینترنت اشیا را در کشور پیاده سازی نموده است.

هدف شرکت پارس نت از همکاری با شرکت SIGFOX ایجاد زیر ساخت ارتباطی LPWAN برای ارتباط اشیاء با یکدیگر در سطح ملی و در اختیار قرار دادن آن به کلیه اشخاص حقیقی  و حقوقی است که در حوزه توسعه برنامه‌های کاربردی برای اینترنت اشیاء فعالیت می‌نمایند. شرکت پارس نت بر آن است تا با ایجاد اکوسیستم اینترنت اشیاء از طریق فعال سازی شرکای خود در ساخت سخت افزار و تجهیزات حسگر آماده وصل به شبکه ، ایجاد زیر ساخت ارتباطی، ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه، ایجاد بانک‌های اطلاعاتی محلی و فعال نمودن استارت آپ‌ها و شرکت‌ها در طیف وسیعی از کاربردهای اینترنت اشیاء، فضای جدیدی در صنعت و کسب و کار IT کشور باز نماید.

0 Comments