لیگ اینترنت اشیاء ایران

این رویداد ترکیبی از آموزش و رقابت، با چاشنی جایزه ویژه برای فینالیست هاست و برای دوستان فعال و علاقمند به اینترنت اشیاء حتما جذابیت ویژه‌ای دارد.

لیگ چه کاری انجام می‌دهد؟

این لیگ تیم‌هایی فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسایی می‌کند و فرصتی ایجاد خواهد کرد تا تیم‌ها در سطح منطقه‌ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند. در مرحله بالاتر تیم‌هایی که بیشتر تلاش را کردند و در سطح منطقه خود جزء ۳ تیم برتر شدند، می توانند در فینال رویداد، مقابل سرمایه‌گذارها توانمندی تیم و قدرت ایده‌های خوب خود را ارایه بدهند.

نگران نباشید حتما نباید تیم باشید، همه کسانی که علاقمند و پیگیرند تا کسب‌و‌کاری برای خود در زمینه اینترنت اشیاء داشته باشند، میتوانند در این رویداد تلاش کنند تا هم‌تیمی پیدا کند.

ساز‌و‌کار لیگ ؟

لیگ در مناطق مختلف کشور از جمله شمال، غرب و شرق، جنوب و مرکز کشور برگزار می‌شود و تیم‌های اول تا سوم هر منطقه در مرحله فینال، آذرماه امسال، در تهران، مقابل داوران و سرمایه‌گذاران با هم رقابت خواهند می‌کنند.

برنامه ثبت‌نام در لیگ به این شکل است که اول متقاضیان از طریق سایت آیوتیک (فرم پیش ثبت نام) ثبت‎نام می‌کنند. بعد از ثبت نام‌کنندگان برای پیش رویداد ، دعوت میشوند و بعد هم که رویداد و داوری…

اگر به موضوع IoT علاقه‌مندید و حتما در لیگ منطقه خودتان شرکت کنید.

بیایید درباره اینترنت اشیاء یاد بگیریم، رقابت کنیم، تمرین کنیم و با ایده‌های خوب و کاربردی، دنیای بهتری بسازیم…شاید شما یکی از ۳ تیم برتر حوزه IoT کشور باشید و یکی از جوایز میلیونی امسال را به خودتان اختصاص بدهید.