سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران برگزار می شود

دسته بندی:اخبار,رویداد زمان انتشار:۳ شهریور ۹۸ ۱۶۳۸ بازدید

سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران برگزار می شود

 

برنامه سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران از سوی مرکز نوآوری اینترنت اشیاء-آیوتیک اعلام شد.

لیگ اینترنت اشیاء ایران، که توسط مرکز نوآوری آیوتیک به عنوان رویداد تخصصی که  فضای تعامل و رقابت میان استارتاپ های حوزه اینترنت اشیاء را شکل داد،​ در سومین دوره خود،​ امسال نیز در مناطق مختلف کشور شامل شمال، جنوب،​غرب، شرق، شمال غرب و مرکز کشوربرگزارمی شود.

لیگ اینترنت اشیاء ترکیبی از آموزش و رقابت، با چاشنی جایزه برای فینالیست‌هاست با هدف تمرکز زدایی سعی دارد فرصت دیده شدن استارتاپ‌ها، تیم‌ها و ایده‌های آنها را جدای از منطقه و شهر فراهم کند و توانسته جایگاه خود را میان فعالان و علاقمندان اینترنت اشیاء پیدا کند.

 

این لیگ، که بطور سراسری و طی یک برنامه زمانی در همه مناطق کشور برگزار می‌شود، تیم‌های فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسایی می‌کند و فرصتی ایجاد می‌کند تا تیم‌ها در سطح منطقه‌ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند. در مرحله بالاتر تیم‌هایی که بیشتر تلاش کردند و در سطح منطقه خود جزء تیم‌های منتخب و برتر از سوی داوران شناسایی شدند، می‌توانند در مرحله نیمه نهایی و در نهایت فینال رویداد، به معرفی توانمندی ها و ایده‌های  خود بپردازند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام می توانند به صفحه لیگ اینترنت اشیاء ایران در سایت آیوتیک مراجعه کنند و یا از طریق ایمیل (info@iotic.ir) یا شماره تماس(۶۴۵۴۳۳۵۴) با آیوتیک ارتباط بگیرند.

 

 

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید...

اطلاعات خود را وارد کنید