سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران برگزار می شود

دسته بندی:اخبار,رویداد زمان انتشار:۳ شهریور ۹۸ ۳۱۲۳ بازدید

سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران برگزار می شود

برنامه سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران از سوی مرکز نوآوری اینترنت اشیاء-آیوتیک اعلام شد.

لیگ اینترنت اشیاء ایران، که توسط مرکز نوآوری آیوتیک به عنوان رویداد تخصصی که  فضای تعامل و رقابت میان استارتاپ های حوزه اینترنت اشیاء را شکل داد،​ در سومین دوره خود،​ امسال نیز در مناطق مختلف کشور شامل شمال، جنوب،​غرب، شرق، شمال غرب و مرکز کشوربرگزارمی شود.

لیگ اینترنت اشیاء ترکیبی از آموزش و رقابت، با چاشنی جایزه برای فینالیست‌هاست با هدف تمرکز زدایی سعی دارد فرصت دیده شدن استارتاپ‌ها، تیم‌ها و ایده‌های آنها را جدای از منطقه و شهر فراهم کند و توانسته جایگاه خود را میان فعالان و علاقمندان اینترنت اشیاء پیدا کند.

 

این لیگ، که بطور سراسری و طی یک برنامه زمانی در همه مناطق کشور برگزار می‌شود، تیم‌های فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسایی می‌کند و فرصتی ایجاد می‌کند تا تیم‌ها در سطح منطقه‌ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند. در مرحله بالاتر تیم‌هایی که بیشتر تلاش کردند و در سطح منطقه خود جزء تیم‌های منتخب و برتر از سوی داوران شناسایی شدند، می‌توانند در مرحله نیمه نهایی و در نهایت فینال رویداد، به معرفی توانمندی ها و ایده‌های  خود بپردازند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام می توانند به صفحه لیگ اینترنت اشیاء ایران در سایت آیوتیک مراجعه کنند و یا از طریق ایمیل (info@iotic.ir) یا شماره تماس(۶۴۵۴۳۳۵۴) با آیوتیک ارتباط بگیرند.

 

چهارمین لیگ اینترنت اشیاء ایران برگزار می شود

چهارمین لیگ اینترنت اشیاء ایران به همت مرکز نوآوری اینترنت اشیاء-آیوتیک طی آذرماه و دی ماه سال جاری برگزار می شود. لیگ چهارم اینترنت اشیاء مانند سال های گذشته در مناطق شمال -شمال غرب- شرق-غرب – جنوب و مرکز کشور برگزار خواهد شد. نحوه حضور و شرکت در لیگ چهارم […]

گزارش لیگ دوره ی سوم

لیگ اینترنت اشیاء ایران، در سومین سال برگزاری با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری و شرکت همراه اول و حمایت با همکاری دفتر نوآوری و حمایت معنوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ادارات کل استانی با هدف شناسایی تیم‌های توانمند در مناطق مختلف کشور در حوزه هوشمندسازی و ارایه خدمات مبتنی بر اینترنت اشیاء از هفته سوم مهرماه تا هفته دوم آذرماه سال ۹۸ در کشور برگزار شد.

برگزاری اختتامیه سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور

سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور به کار خود پایان داد   سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور که توسط مرکز نوآوری آیوتیک از مهرماه کار خود را آغاز کرده بود روز دوشنبه ۱۱ آذرماه در محل موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی به کار خود ‍‍پایان داد.   اختتامیه لیگ [...]

فینال سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور

  فینال سومین دوره لیگ IoT کشور مرحله پایانی سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور که برای سومین سال متوالی به همت مرکز نوآوری اینترنت اشیاء-آیوتیک برگزار شد، دوشنبه مورخ 11 آذرماه برگزار می شود.   در لیگ امسال که با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت [...]

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید...

اطلاعات خود را وارد کنید