آیوتیک برگزار می‌کند: دومین مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء ایران

دسته بندی:اخبار,دانش نامه زمان انتشار:۲۵ تیر ۹۷ ۱۱۹۳ بازدید

آیوتیک برگزار می‌کند: دومین مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء ایران

مرکز نوآوری اینترنت اشیاء-آیوتیک به عنوان شتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء، در راستای کمک به رشد و بلوغ اکوسیستم کارآفرینی IoT کشور دومین دوره مدرسه تابستانی خود را برگزار می‌کند و قصد دارد افراد مستعد و علاقمند به IoT را با ارایه آموزش‌های تخصصی و کاربردی در این مسیر نوین همراهی کند. این دوره مرکب از ارایه مفاهیم ضروری و کارگاه عملی است. در انتهای این دوره افراد برای کارآفرینی در بازارهای نوظهور اینترنت اشیاء آماده خواهند شد.

در انتهای دوره و پس از گذراندن مباحث تئوری و عملی، برای شرکت‌کنندگان پروژه‌های عملی مبتنی بر نیاز بازار  تعریف می‌شود و فرصت دارند در فضای آیوتیک با کمک منتورها و تجهیزاتی که در اختیار آنها قرار می‌گیرد، پروژه خود را تکمیل کنند.

در این مدرسه آیوتیک به همراه اساتید متخصص و فعالین صنعت در کنار علاقمندان خلاقی هستند که بدنبال تبدیل خلاقیت ذهنی خود اینترنت اشیاء به واقعیت‌اند.

ظرفیت دوره محدود است و علاقمندان به ثبت‌نام و شرکت در این دوره تا ۳۰ تیرماه فرصت دارند تا رزومه خود را به (info@iotic.ir) ارسال نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره (۸۸۵۱۳۸۱۲-۰۲۱) تماس بگیرید.

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید...

اطلاعات خود را وارد کنید