فینال سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور

دسته بندی:اخبار,استارتاپ ها,رویداد,لیگ اینترنت اشیاء ایران زمان انتشار:۲۰ آبان ۹۸ ۸۰۵ بازدید

فینال سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور

 

فینال سومین دوره لیگ IoT کشور

مرحله پایانی سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور که برای سومین سال متوالی به همت مرکز نوآوری اینترنت اشیاء-آیوتیک برگزار شد، دوشنبه مورخ ۱۱ آذرماه برگزار می شود.

 

در لیگ امسال که با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و همکاری دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ادارات کل ارتباطات و فناوری ارتباطات استانها برگزار شد، بیش از ۴۰ تیم استارتاپی حضور داشتند

زمان برگزاری

 

این رویداد از تاریخ ۲۲ مهرماه امسال آغاز شد و تا پایان آبان ماه، در مناطق شمال، غرب، شرق، شمال غرب، جنوب و مرکز کشور برگزار شد.

 

لیگ اینترنت اشیاء ایران، تیم‌های فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسایی می‌کند و فرصتی ایجاد می‌کند تا تیم‌ها در سطح منطقه‌ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند.

 

در مرحله بالاتر تیم‌هایی که بیشتر تلاش کردند و در سطح منطقه خود جزء ۳ تیم برتر شدند، می‌توانند در فینال رویداد، مقابل سرمایه‌گذارها توانمندی تیم و قدرت ایده‌های خوب خود را ارایه بدهند.

اگر مایلید در رویداد پایانی لیگ اینترنت اشیاء کشور حضور پیدا کنید و با تیم های برگزیده مناطق کشور از نزدیک آشنا شوید، می‌توانید اینجا ثبت نام کنید.
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید...

اطلاعات خود را وارد کنید